Haber

180 Bin TL’ye Aldığı Görüntülerle Eski Eşinden Şikayetçi Oldu

Zonguldak’ta Y.Ç. eski eşi İ.M.’nin bulunduğu 5 yaşındaki oğlunu gösteren görüntüleri satın aldı. sarhoş olup pavyona götürülerek, 180 bin TL delil olarak alınarak savcılığa suç duyurusunda bulunuldu. Şikayet üzerine çocuk devlet tarafından gözaltına alındı ​​ve ‘Anne hakkında’ adlı süreç başlatıldı.

Zonguldak’ta dini nikahla 8 yıl birlikte yaşayan Y.Ç. ve ben. geçen yıl Aralık ayında ayrıldı. YC ve İ.M. 6 yıl önce bir oğlu oldu.

Y.Ç. annesi İ.MYÇ’de kalan çocuğunu gösteren eski eşinin arkadaşlarından manzara ve yazışmaları 180 bin TL’ye satın aldı. topladığı delillerle savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Çocuk devlet korumasına alındı

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Narkotik Hatalarıyla Mücadele Şubesi ekiplerince suç duyurusu üzerine İ.M.’nin evine operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda konutta uyuşturucu madde bulundu. İ.M. hakkında ‘Uyuşturucu kullanmak’ ve ‘Aile yükümlülüklerini ihmal etmek’ isimli işlem başlatıldı. 22 Mart’ta çocuk, gördüğü korkunç muamele ve uyuşturucu kullandığının tespit edilmesinin ardından devlet nezaretine alınarak aşk yurduna yerleştirildi.

Eski eşinin arkadaşlarından 180 bin TL’ye delil ve belge aldığını belirten Y.Ç. “Hakkımda çok delil topladım. 180 bin liraya aldım. Delilleri bulup savcılığa verdiğimde oğlum aşk evlerinde koruma altına alındı. Annesi serbest bırakıldı” dedi.

Kadın kendini savunma kararı aldı.

Oğlu hakkında tehdit ihbarları aldığını öne süren YC, İ.M. ‘Polis veya savcılık beni bir daha arasın, çocuğunu 2 parça alacaksın, bunu bil. Çok çalış, bizi parasız bırakma. Siz çalışın biz yiyoruz’söylediklerini hızlandırdı.

Daha sonra Y.Ç. eski eşi ve 8 arkadaşı tarafından kendisinden yüklü miktarda para talep edildiğini öne sürerek, eşi ve arkadaşları hakkında ‘Tehdit’, ‘Hakaret’ ve ‘Şantaj’ suçlarından ikinci kez suç duyurusunda bulundu. BEN. Öte yandan eski eşinin şikayeti üzerine Y.Ç. askıya alındı.

Y.Ç. eşinin arkadaşlarıyla birlikte uyuşturucu kullandığını belirten, “Evlerine uyuşturucu operasyonu yapıldı, uyuşturucu çıktı. Sigara tedavisi gördüler, tekrar taburcu oldular” ded.

beypazariajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu